Forever

NEVER SAY NEVER

Login:
Hasło:
Zarejestruj się!

Moje aktualne wpisy

23. "Powinnaś to zgłosić na policje"

-Halo?-powiedziałam zaspanym głosem odbierając telefon ,który od 5 minut nie przestawał dzwonić.
-Cześć Dorothy!!
-Ja pierdole Justin , obudziłeś mnie. Czekaj , która jest godzina-spojrzałam na zegarek ,który wskazywał 8:50-Cholera to jeszcze bardzooo wcześnie.
-Ale po co marnować dzień ?-spytał wesoły
-Jak ty wstajesz o 12 albo jeszcze później to jest ok ale jak ja chce pospać to już nie , tak?!
-No już dobra , kochanie. Przepraszam.
-Doba jest zemszcze się potem. A wgl to po co dzwonisz?
-Żeby zaprosić cię do nas do domu na obiad.
-I dlatego tak wsześnie zadzwoniłeś? -westchnęłam-O bosz co ja z tobą mam.
Roześmiał się.
-A miałam taki fajny sen-marudziłam
-O czym?-spytał ciekawy
-A nie ważne. To na ,którą ten obiad?
-Na 15. Pasuje ci?
-Taa
-To dobrze. Mam po ciebie przyjechać?
-Nie dam sobie rade. Przejde się , to przecież nie jest daleko.
-No dobra. To do zobaczenia u mnie kochanie.
-Pa, kotku.
Rozłączył się a ja walnęłam telefon w kąt, przewróciłam sie na drugi bok i zamknęłam oczy.
-Po co marnować dzień-powiedziałam przedrzeźniałam go-Ja ci pokaże , Bieber. Oj ja ci pokaże.Ale teraz ide spać.
I zasnęłam. Śniło mi się ,że... To był naprawde dziwny sen. Wszędzie było ciemno ale ja miałam ze sobą latarke. To była jakaś piwnica czy coś.I wtedy zauważyłam ... samą siebie (?). Tak poprostu stałam naprzeciwko siebie ale to jakby nie byłam ja tylk ktoś inny , jakby mój spobowtór. Patrzyła na mnie z dziwnym błyskiem w oczacha a potem zaśmiała się takim szatańskim śmiechem. Nie bałam sę jej , wręcz czułam ,że ją znam i byłam na ną wściekła. Już miałam się na nią rzucić kiedy nagle się obudziłam.
-Ok, to było dziwne-powiedziałam sama do siebie uspokajając się. Zerknęłam na zegarek w telefonie i stwierdziłam ze smutkiem ,że czas już wstać. Dochodziła 11 gdy jadłam już płatki z mlekiem na śniadanie siedząc przed telewizorm i oglądając jakieś głupie seriale.Godzine później stałam w garderobie zastanawiając się co włożyć.Następną godzine potem wychodziłam właśnie z prysznica a już półtorej godziny potem schodziłam po schodach uszykowana do wyjścia. Chwyciłam klucze,portfel i telefon po czym zakluczyłam dom i wyszłam. Była 14:30 więc miałam jeszcze troche czasu a droga do domu Justina była ,krótka dlatego nie śpieszyłam się tylko szłam spacerkiem. Ciągle czułam ,że ktoś mnie obserwuje. Rozejrzałam się ale nikogo nie zauważyłam więc szłam dalej. Za 5 minut sytuacja się powtórzyła tyle ,że tym razem zobaczyłam ,że jakieś 10 metrów za mną stoi facet w bluzie z kapturen na głowie. Troche się przestraszyłam więc ruszyłam dalej. Po chwilijednak stwierdziałm ,że może tylko przechodził tą ulicą a nie że odrazu za mną idzie. Poszłam na skruty ,które tylko ja i mo znajomi znamy. Gdy weszłam na ulice na ,której mieszka mój chłopak znów obejrzałam się za siebie. STał tam , ten sam facet z kapturem . Zaczęłam biec a on za mną. Miałam niezła forme ale ten facet biegł bardzo szbko. Już wiedziałam ,że nie zdąrze dobiec do domu Justina dlatego przebiegłam przez ulice i przeskoczyłam mały płotek przed domem Chrisa dobiegłam do drzwi i zaczełam w nie walić a gdy otworzył wleciałam bez słowa do środka , zamknęłam i zakluczyłam drzwi i po nich zjechałam siadając na zimnej podłodze. Oddychałam bardzo szybko i głośno a serce waliło mi z prędkością światła. Próbowałam się uspokoić ale mi to nie wychodziło.
-Doroth, co się stało?-spytał Chris kucając przy mnie
-On...On...-jąkałam się nie mgąc nic powiedzieć
Chris wstał i podszedł do okna.
-Widzisz go?-spytałam łamiącym się głose,
-Tak. Stoi tam
Podniosałm się czym prędzej z podłogi i stanęłam obok chłopaka. Wyjrzałam przez okno. Faktycznie, była tam. Stał przed bramą lecz po chwili odwrócił się i odszedł.
-Kto to był?-spytał Chris
-Nie wie. On mnie śledził a ...a potem zaczął mnie gonić.
-Powinnaś to zgłosić na policje.
-Przestań. Myśle ,że poprostu ktoś się zgrywa i tyle. Pewnie to był jakiś głupi żart i tyle.
-Kogo próbujesz przekonać? Mnie czy siebie? Bo widać ,że sama sobie nie wierzysz. Powinnaś iść na policje.
-Masz racje ale śpiesze się. Nie moge iść teraz.
-A co jeśli to się powtórzy.
-Jeśli się powtórzy wtedy powiedomie policje.Przysięgam.
Chłopak westchnął.
-Niech będzie. Dokąd idziesz ?
-Do Justina.
-Może cie podwioze ,co?
-Dobra-powiedziałam bo tak naprawde bałam się ,że ten facet gdzieś tam na mnie czeka.
Wsiedliśmy do samochodu chłopaka i podjechaliśmy te niecałe 400 metrów. Wysiadłam ,podziękowałam mu i ruszyłam w strone domu . Dopiero gdy Justin otworzył drzwi Chris pojechał.
-Cześć skarbie-przywitał się i pocałował za nim zdąrzyłam odpowiedzieć.
Wpoltłam mu ręce we włosy a on objoł mnie w pasie.
-Nie ślinić mi się tu-zawołał ktoś za Justnem.
Odsunełam się troche od chłopaka i spojrzałam w tamtą strone gdy Justin powiedział:
-Dziadkuuuu!
Zaśmiałam się , podeszłam do straszego pana i przywitałam się. Chwile później przywitałam się z resztą czyli z babcią Justina , z jego mamą , z jego tatą i z dziećmi jego taty . Większość zasiadła potem do stołu ale ja postanowiłam pomóc Pattie i babci Jstna w kuchni. Rozmawiałyśmy o różnych rzeczach dokączając robienie obiad.
-Justin dużo nam o tobie mówił-powiedziała babcia chłopaka
-Tak? A co?-spytałam z uśmiechem
-Oj dużo. On ciągle o tobie gada-zaśmiała się-Mówił jaka to jeseś mądra i ładna i ,że miła i wgl dużo rzeczy. No ale w każdym razie wszystko co mówił to prawda.
-Właśnie-poparła ją Pattie-Naprawde bardzo się cieszymy ,że Justin znalazł sobie taką dziewczyne. Gdybyś ty widziała poprzeie jego dziewczyny. Nie możesz się znimi równać , one nie dorastają ci do pięt.
-naprawde?-spytałam rumieniąc się
-Tak.
Jakiś czas później już wszyscy siedzieliśmy przy sole zajadając się pysznym obiadem. Wszyscy rozmawiali i śmiali się przez cały czas. Było naprawde fajnie. Gdy skończyliśmi jeść pomogłam troche posprzątać po czym poszłam do salonu dzie bawili się Jazmyn i Jaxon.Gdy usiadłam na fotelu dziewczynka podeszła do mnie.
-Dorothy?
-Tak?-powiedziałam biorąc ją na kolana
-A ty jesteś żoną Justina?-spytała. Nie powiem troche mnie zdziwiło to pytanie
-Nie
-A...a będziesz jego żoną?
-Ja...hmmm...nie wiem.
-Tak, będzie moją żoną-powiedział Justin siadając obok mnie i dając mi buziaka w policzek-Oczywiście jeśli ona się zgodzi
-A zgodziła byś sie?-dopytaywała Jazmyn
-Pewnie tak-wzruszyłam ramionami z uśmiechem na ustach
-Bo ja bym chciała ,żebyś się zgodziła.....A moge do ciebie mówić ciocia?
-Pewnie-uśmiechnełam się do niej
-A pobawisz się z nami ciociu?
-Tak. Już id....-wstałam i powiedziałam ale nie dkończyłam bo Justin mi przerwał:
-Idź , ciocia zaraz przyjdzie.
Wstał , objoł mnie w tali i przyciągnął jeszcze bliże do siebie. Pocałował mnie i spytał szepcząc mi do ucha:
-Gdybym ci się oświadczył powiedziała bys tak? Zgodziłabyś się wyjść za mnie?
-Zrób to to się dowiesz.
Klęknął przedemną
-Ale nie teraz głuptasie -powiedzałam ze śmiechem i trzepnełam go lekko w głowe po czym podałam mu ręke i powiedziałam-No chodź.
Pobawiliśmy się troche z dzeciakiami a potem wróciliśmy do reszty do salonu gdzie obejrzeliśmy wszyscy razem jakiś film a potem pogadaliśmy troche. Wybiła 21 więc postanowiłam wracać. Justin odprowdzał mnie do drzwi.
-Odwieźść cię?-spytał
Już chciałam powiedzieć nie kiedy wyjrzałam przez okno i zobaczyłam ...tego faceta ,który mne wcześniej gonił. Stał on z boku oparty o jedną z ych wysokich lamp co są na ulicy <chyba wiecie o co chodz>. Postnowiłam nie okazywać strachu.
-Jak byś mógł to tak-powiedziałam
-ok-powiedział i odwiózł nie do domu. Gdy znalazłam się wśrodku odrazu skierowałam się do mojego pokoju , zdjełam z siebie sukienke ,którą miałam na obiedzie i przebrałam się już w piżame i zeszłam na dół. Włączyłam telewizor , akurat leciała jakaś komedia. Poszłam jeszcze tylko sobie po coś do picia do kuchni. Wracając ze kubiekiem herbaty kątem oka patrząc na okno zauważyłam ,że coś się ruszyło przy bramie. Przyjżałam się dokładnie . Stał tam. Ten facet stał tam. Popatrzył się na mnie po czym odszedł a ja w szoku upuściłam kubek ,który rozbł sie o podłoge kalecząc mi prawą noge i przy okazji oblewając ją wrzątkiem. Upadłam jęcząc z bólu. Wziełam telefon i zadzwoniłam po Ann ,która zjawiła się po dosłownie minucie a ona potem zadzwoniła a policje. Pomogła mi usiąśc na kanapie i zaczeła wyjmować mi szkiełka z nóg ale potem zaraz zaczeła mi plewać noge zimną wodą mówiąc ,że tak się robi jak ktoś się poparzy a ja miałam pół nogi poparzonej. I to bardzo poparzonej. Po chwili przyjechała policja i pogotowie jak się okazało Ann ich wezwała. Opatrzyli mi noge i pojechali a policja przesłuchała mniie itakże odjechała. Ann stwierdziła ,że zostanie ze mną. Byłam tak zmęczona ,że odrazu poszłam spać.
Tagi: 23
29.08.2012 o godz. 17:34
Komentuj post użytkownika (maksymalnie 1024 znaki)

julaaa
30.08.2012, 21:15
julaaa napisał(a):
super czekam nn wiec pisz szybko:)

beliebers
1.09.2012, 09:57
beliebers napisał(a):
swietny czekam na nn ;)